Na pátek ráno bylo potřeba pro množství přihlášených hráčů objednat vnitřní i vnější kurt, ale noc byla zřejmě velmi rušná a proto se před halou v 10:00 objevilo jen pár níže uvedených hráčů. Po chvíli přišli další a utvořila se tak tři družstva. Jak je vidět z tabulky, hrůza z rozhodčího opět zapůsobila a vydělali na tom Tichý s Hütnerem.

3.

Po turnaji Rödl s Boháčem využili 10-ti minutové přestávky k nákupu a vyměnili Hozdu za Andersena. Tichý s Hütnerem přivítali nového příchozího a vyměnili ho za Satranského. Tato pýcha se jim vymstila, neboť po tuhém boji nedokázali porazit družstvo s Andersenem a skončili o skóre na druhém místě. Rödl a Boháč možná ztratili kamaráda, ale tak už to ve sportech při nákupech posil chodí. Zato mohli konečně oslavit vítězství.