Soutěže družstev 2008/09

Krajský přebor - 8-mi členné družstvo

Po sestupu z druhé ligy jsme se rozhodli, že ačkoliv nemáme postupové ambice (tedy alespoň ne za každou cenu) doplníme stabilní sestavu o nadějné mladíky, kteří na zadních šachovnicích budou muset projít prubířskou zkouškou. A pokud se náš experiment s takticky sestavenou soupiskou povede, klidně si postoupíme zpět do druhé ligy. V opačném případě si holt prožijeme další boj o udržení v soutěži. Zvyšující se vyrovnanost soutěže nám ponechává obě možnosti.
Pro podrobný průběh jednotlivých zápasů klikněte zde.

Regionální přebor - 8-mi členné družstvo

Naše rezerva se po roce a dobrovolném sestupu opět vrací do této soutěže, v které již pravidelně bojuje na čelných místech tabulky. Ačkoliv návrat nebyl vybojovaný ale papírový, doufáme, že tomu tak bude i tentokrát, a pokud se nám nepodaří postoupit do vyšší soutěže, tak alespoň zatopíme všem favoritům.
Pro podrobný průběh jednotlivých zápasů klikněte zde.

Regionální soutěž - 5-ti členné družstvo

Ačkoliv jsme tento rok opět postavili dvě osmičlenná družstva, zbylo nám dost hráčů, abychom zachovali v této pralesní lize dva mančafty. Těší mne to hlavně proto, že si mohou opět zahrát i naše děti a navrátivší se hráči.
ŠK Rakovník C - toto družstvo již není složeno z nováčků a začátečníků. Hráči by již měli být otrkáni a rozhodně bychom toto družstvo měli hledat v první polovině tabulky. Pro popis jednotlivých zápasù klikněte zde.
ŠK Rakovník D - toto družstvo je dokladem Spilkovi pokračující práce s mládeží a mohlo být postaveno i díky navrátivším se hráčům rakovnické minulosti, kteří jej budou obětavě vozit na venkovní zápasy a pomohou i svou hrou. Po loňských zkušenostech doufám, že se družstvo bude pohybovat blíže ke středu tabulky než k jejímu konci. Pro popis jednotlivých zápasů klikněte zde.
Soutěže družstev 2007/08 - najdete zde
Soutěže družstev 2006/07 - najdete zde (2.liga), zde (RPA) a zde (RSB)
Soutěže družstev 2005/06 - najdete zde (2.liga)
Soutěže družstev 2004/05 - nenajdete
Soutěže družstev 2003/04 - nenajdete
Soutěže družstev 2002/03 - nenajdete
Soutěže družstev 2001/02 - najdete zde (Divize)
Soutěže družstev 2000/01 - najdete zde (RP) a zde (RS)
Soutěže družstev 1999/2000 - najdete zde
Soutěže družstev 1998/99 - nenajdete
Soutěže družstev 1997/98 - nenajdete

ZPĚT